1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Tel: 50 83 733

Tooted

Tellimine

 

E-poest ostmine koosneb neljast etapist:

  • Ostukorvi koostamine
  • Tellimuse vormistamine
  • Ostu eest tasumine
  • Kauba kätte saamine (kohaletoimetamine)

Ostukorvi koostamine

Vali sulle sobivad tooted ning lisa need ostukorvi klikates toote kõrval oleval nupul "Osta" või toote lehel olles sisestades sobiv kogus ning vajutades nupule "Lisa ostukorvi". Toodete ostukorvi lisamine ei kohusta Teid valitud tooteid ostma. Jätka ostukorvi täitmist niikaua kui oled valinud sinna kõik vajaliku. Ostukorvis olevate toodete vaatamiseks vajutage paremal üleval lehe ääres oleval ostukorvi kokkuvõtval aknal lingile “Näita ostukorvi". Siis saate oma valitud tooted veel ülevaadata, soovi korral eemaldada või muuta koguseid. 

Tellimuse vormistamine

Ostukorvis kliki nupule "Ostu vormistamine". Avaneval lehel tuleb sisestada oma andmed ning kättetoimetamise aadressi . Kui olete oma andmed ära sisestanud, vajutage nupul "Edasi" . Saate valida makseviisi, milleks on ülekandega ning vajutage nuppu "Edasi" Järgmisel lehel saad valida kohaletoimetamise viisi, valides Itella SmartPOST märkige hiljem kindlasti tellimuse lõpus olevasse kastikesse(järgmisel lehel), millisesse pakiautomaati Te oma tellimust soovite.  Samuti on võimalik saata kaup ka saaja kulul Eesti postiga või tulete ise kaubale järele. Peale sobiva kohaletoimetamis viisi valmist vajutage nuppu "Edasi".

Oleme jõudnud tellimuse kinnitamiseni. Siin saate vaadata veel üle kas kõik andmed on õiged(kaubad, kogused, aadressid, jne). Vajadusel võid lisada tellimusele kommentaari ning kui eelnevalt valisite Itella SmartPOSTi kohaletoimetamis viisiks, lisage kindlasti pakiautomaadi nimi, kuhu tuleks tellimus saata. Tellimuse kinnitamiseks kliki nupule "Kinnita tellimus". Peale tellimuse kinnitamist saadame Teile e-postiga tellimuse andmed ning lisame PDF failina arve, kust leiate maksmiseks vajaliku informatsiooni(ülekannet tehes märkige kindlasti SELGITUSEKS arve number. ).

Ostu eest tasumine

Tasumine toimub ülekandega meie firma arvele, mille leiate teie meili aadressile tulnud kirja/arve manusest PDF kujul. Tellimust hakkame käsitlema alles peale raha laekumist. Maksekorralduses märkige SELGITUSEKS arve number. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

Kohaletoimetamine

Tellimuse pannakse teele 1-2 tööpäeva jooksul peale makse laekumist meie arvele. Kohaletoimetamine toimub vastavalt tellimuses valitud viisile.

Toodete tagastamine ja vahetus

Teil on õigus tellitud kaubad 14 päeva jooksul vahetada või tagastada. Tagastatav toode peab olema originaalpakendis ja kasutamata. Vahetamise ja tagastamisega seotud kulud kannab klient.

Garantii

Kuni kehtib seadusega ette nähtud pretensiooni esitamise tähtaeg.