Tellimine

E-poest ostmine koosneb neljast etapist:

  • Ostukorvi koostamine
  • Tellimuse vormistamine
  • Ostu eest tasumine
  • Kauba kätte saamine (kohaletoimetamine)

Ostukorvi koostamine

Vali sulle sobivad tooted ning lisa need ostukorvi klikkides toote all olevale nupul “Lisa korvi”. Toodete ostukorvi lisamine ei kohusta Teid valitud tooteid ostma. Jätka ostukorvi täitmist niikaua kui oled valinud sinna kõik vajaliku. Ostukorvis olevate toodete vaatamiseks vajutage paremal üleval lehe ääres oleval ostukorvi ikoonile. Siis saate oma valitud tooted veel ülevaadata, soovi korral eemaldada või muuta koguseid. 

Tellimuse vormistamine

Ostukorvis kliki nupule “Mine maksma”. Avaneval lehel tuleb sisestada oma andmed, kättetoimetamise aadressi, valida kohaletoimetamise viis ja nõustuda müügitingimustega. Kui olete oma andmed ära sisestanud, vajutage nupul “Esita tellimus”.

Peale tellimuse esitamist saadame Teile e-postiga tellimuse andmed ning lisame arve, kust leiate maksmiseks vajaliku informatsiooni (ülekannet tehes märkige kindlasti SELGITUSEKS arve number. ).

Ostu eest tasumine

Tasumine toimub ülekandega meie firma arvele, mille leiate teie meili aadressile tulnud kirjast. Tellimust hakkame käsitlema alles peale raha laekumist. Maksekorralduses märkige SELGITUSEKS arve number. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

Kohaletoimetamine

Tellimuse pannakse teele 1-4 tööpäeva jooksul peale makse laekumist meie arvele. Kohaletoimetamine toimub vastavalt tellimuses valitud viisile.

Toodete tagastamine ja vahetus

Teil on õigus tellitud kaubad 14 päeva jooksul vahetada või tagastada. Tagastatav toode peab olema originaalpakendis ja kasutamata. Vahetamise ja tagastamisega seotud kulud kannab klient.

Garantii

Kuni kehtib seadusega ette nähtud pretensiooni esitamise tähtaeg.